Multiagencje

EuCOcar

Serdecznie zaprasza do współpracy Multiagencje oraz niezależnych brokerów i pośredników na terenie całego kraju.

Zarekomenduj EuCOcar swoim klientom i odbierz należną prowizję

multi1Wystarczy zarekomendować klientom ofertę EuCOcar oraz przekazać kontakt do Biura Obsługi Klienta, aby każdy klient, który podpisze umowę z Państwa polecenia, automatycznie wygenerował należną prowizję. Dalszą procedurę oraz wszelkiego rodzaju formalności przeprowadzi Biuro Obsługi Klienta. W przypadku odszkodowania, prowizja zależna jest od jego wysokości. Średnie prowizje wynoszą w przedziale od kilkuset do kilku tysięcy złotych, a w wypadku znaczącego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Poszerz swoją ofertę i zostań partnerem biznesowym EuCOcar.

multi2Oferujemy współpracę polegającą na dołączeniu do Państwa oferty usług EuCOcar. W ramach współpracy, do obowiązków partnera należy kompleksowa obsługa klientów poszkodowanych w wypadkach, począwszy od pozyskania klienta, podpisania umowy, po obsługę i stały kontakt z poszkodowanym w trakcie procesu odzyskiwania odszkodowania. Jako partner EuCOcar, otrzymają Państwo dostęp do wszelkich informacji dotyczących skutecznych metod pracy, a także pakietu dodatkowych szkoleń i elektronicznej bazy elementów reklamowych, jak i formularzy umów. Średnie prowizje wynikające z kompleksowej obsługi klienta wynoszą w przedziale od kilkuset do kilku tysięcy złotych i są znacząco wyższe niż prowizje wypłacane za rekomendacje.

Uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem tel. 76 754 44 00 lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego, a w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i zakresu współpracy.

MISJA EuCOcar

Misją firmy EuCOcar jest świadczenie wysokiej jakości usług o szerokim zakresie, opartych o współpracę z liderami rynku odszkodowań, wynajmu pojazdów zastępczych oraz napraw powypadkowych.

LOKALIZACJA

KONTAKT

EuCOcar S.A.
NIP: 691 250 56 61 |  KRS: 0000688872

Biuro:
ul. Stefana Okrzei 10 | 59-220 Legnica
Polska
mail. biuro@eucocar.pl
tel. 801 006 006
zgłoszenie SMS. 792 455 555