O firmie

Misją firmy EuCOcar jest świadczenie wysokiej jakości usług o szerokim zakresie, opartych o współpracę z liderami rynku odszkodowań, wynajmu pojazdów zastępczych oraz napraw powypadkowych

Zaufaj najlepszym

EuCOcar prężnie rozwija się na rynku polskim od 2007 roku, obsługując dotychczas ponad 30 tysięcy klientów. Współpraca z licznymi partnerami handlowymi – liderami rynku, pozwoliła nam na stworzenie sieci punktów obsługi klienta na terenie całej polski.

Obsługa bezgotówkowa

Kompleksowa obsługa powypadkowa, pozwala na szybkie i efektywne podjęcie współpracy w trzech podstawowych zakresach, a więc pomoc w uzyskaniu należytego odszkodowania, naprawa uszkodzonego pojazdu oraz użyczenie pojazdu zastępczego na czas naprawy wraku. Usługi, które Państwu oferujemy rozliczane są bezgotówkowo, ponieważ opłata manipulacyjna pobierana jest w ramach uzyskanej kwoty odszkodowania. Oznacza to, że korzystając z usług EuCOcar nie wyciągają Państwo z portfela ani złotówki.

EuCOcar oferuje kompleksową obsługę w zakresie:

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

MISJA EuCOcar

Misją firmy EuCOcar jest świadczenie wysokiej jakości usług o szerokim zakresie, opartych o współpracę z liderami rynku odszkodowań, wynajmu pojazdów zastępczych oraz napraw powypadkowych.

LOKALIZACJA

KONTAKT

EuCOcar S.A.
NIP: 691 250 56 61 |  KRS: 0000688872

Biuro:
ul. Stefana Okrzei 10 | 59-220 Legnica
Polska
mail. biuro@eucocar.pl
tel. 801 006 006
zgłoszenie SMS. 792 455 555