FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy należy mi się samochód zastępczy po wypadku? Kto pokryje koszty jego wynajmu?

Każdy poszkodowany w wypadku ma prawo do otrzymania samochodu zastępczego. Towarzystwa Ubezpieczeniowe muszą zwrócić poszkodowanemu koszty wynajęcia samochodu zastępczego, także w sytuacji, gdy korzystał on ze swojego uszkodzonego auta tylko w celach prywatnych. W przypadku wynajęcia samochodu Eucocar, poszkodowany nie płaci za wynajem pojazdu, ponieważ jego koszt pokrywany jest bezpośrednio przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe wraz z procesem uzyskiwania odszkodowania.

Dlaczego powinienem powierzyć odzyskiwanie odszkodowania EuCOcar?

EuCOcar to kompelskowa obsługa osób poszkodowanych, z uwzględnieniem uzyskania odszkodowania zarówno rzeczowego z tytułu uszkodzonego pojazdu jak i z tytułu uszczerbku na zdrowiu w wyniku kolizji. EuCOcar współpracuje z liderem odszkodowań – Europejskim Centrum Odszkodowań S.A.

Gdzie mogę wynająć samochód?

EuCOcar udostępnia pełną gamę samochodów dostępnych niemalże na terenie całej Polski. Pojazdy zastępcze dostarczane są przez współpracującą firmę ogólnopolską Panek. Agent EuCOcar lub Biuro Obsługi Klienta udziela informacji o najbliższej placówce oraz ustala szczegóły dotyczące przekazania i odbioru pojazdu.

Gdzie mogę naprawić samochód po wypadku?

EuCOcar współpracuje z siecią zaprzyjaźnionych warsztatów na terenie całej Polski. Sieć warsztatów znajduje się w każdym większym mieście na terenie Polski i wciąż poszerza się o nowe, zweryfikowane warsztaty świadczące usługi według wysokich standardów ustalonych przez EuCOcar .

Jak długo trwa naprawa pojazdu?

Naprawa pojazdu uzależniona jest od terminu oględzin wraku przez TU oraz wydania kosztorysu. Po jego przedstawieniu można przystąpić do naprawy w trybie natychmiastowym.

Co gwarantuje mi EuCOcar?

Kompleksową obsługę powypadkową, a w niej: uzyskanie odszkodowania rzeczowego oraz zdrowotnego w wyniku kolizji drogowej; naprawę pojazdu w jednym z warsztatów na terenie kraju, auto zastępcze na czas naprawy pojazdu. Kompleksowa obsługa może odbyć się podczas spotkania z Agentem EuCOcar jak i drogą elektroniczną i telefoniczną.

Jak mogę skontaktować się z przedstawicielem EuCOcar?

Wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Pełną procedurę przeprowadzić można za pomocą kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego. Możliwe jest także spotkanie z Agentem EuCOcar Twojej miejscowości.

MISJA EuCOcar

Misją firmy EuCOcar jest świadczenie wysokiej jakości usług o szerokim zakresie, opartych o współpracę z liderami rynku odszkodowań, wynajmu pojazdów zastępczych oraz napraw powypadkowych.

LOKALIZACJA

KONTAKT

EuCOcar S.A.
NIP: 691 250 56 61 |  KRS: 0000688872

Biuro:
ul. Stefana Okrzei 10 | 59-220 Legnica
Polska
mail. biuro@eucocar.pl
tel. 801 006 006
zgłoszenie SMS. 792 455 555